There was an error in this gadget

Wednesday, May 18, 2011

Check out some success!

I love teaching families how to save!!  87 cents for $64 worth of groceries!  Praise God!  I also want to point out that this was done with NO competitor q's.  :)  No worries about them being cut out guys.

No comments:

Post a Comment